Jak dojadę


Wyświetl większą mapę

Jeśli podróżujesz samochodem i martwisz się, że Wrocław ma kłopot z parkingami, będziesz mógł skorzystać z parkingu hotelowego w specjalnej cenie (55 zł/doba lub z parkingu Galerii Dominikańskiej, to ten sam budynek). Pamiętaj, żeby w tym celu podać na recepcji hasło „Domain Meeting”. Niedaleko hotelu jest także dostępny parking Panoramy Racławickiej w cenie 5 zł/godz. Okolica obfituje także w parkingi miejskie w cenie 3 zł/godz.

Jeśli podróżujesz pociągiem, koniecznie wysiądź na Dworcu Głównym i zamów telefonicznie taksówkę (niższy koszt). Dobrym wyborem jest MPT (+48 71 1 9191). Podróż taksówką nie zajmie Ci więcej niż 5 minut, a koszt nie powinien przekroczyć 15-20 zł. Jeśli masz nieco samozaparcia, z Dworca Głównego można także dojechać tramwajem lub po prostu przejść pieszo. Spacer nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.

Jeśli podróżujesz samolotem, z lotniska należy bezwględnie zamówić telefonicznie taksówkę. Dobrym wyborem jest MPT (+48 71 1 9191). Podróż taksówką może potrwać około 30 minut, a jej koszt nie powinien przekroczyć 40-50 zł. Próba dojazdu z lotniska komunikacją miejską może się skończyć złym samopoczuciem w trakcie konferencji.