Partnerzy Medialni

Bankier.pl

Bankier.pl to czołowy serwis finansowy w Polsce. Jego misją jest wskazywanie właściwej drogi w świecie finansów. Tworząc wiarygodne informacje, eksperckie analizy oraz profesjonalne narzędzia porównawcze, pomaga podjąć użytkownikom najkorzystniejsze decyzje finansowe.

W portalu znaleźć można najnowsze informacje o finansach, gospodarce i biznesie, z kilkudziesięciu źródeł, a także wiele analiz i raportów przygotowanych przez ekspertów z działów Finanse osobiste, Firma i Inwestowanie.

eGospodarka.pl

eGospodarka.pl_logo_B.jpgeGospodarka.pl to praktyczny poradnik Internetu dla małych i średnich przedsiębiorstw. Codziennie publikuje wiadomości z zakresu biznesu, gospodarki oraz Internetu. Udostępnia szereg narzędzi pomocnych przy prowadzeniu firmy oraz pracy w domu.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się narzędzia, takie jak: baza przetargów publicznych, komentarze gospodarcze i finansowe, wzory dokumentów i formularzy, porady z prawa pracy, podatków i rachunkowości, kursy walut, aktualności ze świata IT, oferty pracy w Polsce i za granicą oraz najnowsze raporty i prognozy. eGospodarka.pl udostępnia także narzędzia porównawcze, wyszukiwarki i kalkulatory.

 Misją serwisu jest między innymi dostarczanie praktycznych informacji i narzędzi oraz pomoc w podejmowaniu decyzji dotyczących zaistnienia firmy w Internecie.

e-biznes.pl

e-biznes.pl to najstarszy i najdłużej działający polski serwis poświęcony prowadzeniu biznesu w internecie. e-biznes.pl umożliwia zdobywanie i wymianę informacji, wiedzy i doświadczeń, a także pozwala nawiązywać kontakty biznesowe. Każdego dnia użytkownicy serwisu otrzymują najświeższe wiadomości z obszarów Internetu i e-biznesu.

Serwis patronuje wielu ważnym konferencjom i seminariom poświęconym rozwiązaniom informatycznym dla firm z branży IT.

Di.pl

Di.pl (Domeny Internetowe) to pierwsze i największe w Polsce forum poświęcone tematyce domen internetowych. Miejsce skupiające właścicieli najlepszych portfolio domen, inwestorów oraz fascynatów tej dziedziny. Codziennie poruszamy kilkadziesiąt tematów, rozwiązujemy problemy, uczymy się.

Na forum nie brakuje też miejsca, w którym można sprzedać lub kupić dobre domeny. To także platforma, dzięki której możesz nawiązać nowe kontakty biznesowe i podtrzymać stare znajomości. Forum posiada blisko dziesięć tysięcy zarejestrowanych użytkowników, oraz zgromadziło ponad pół miliona wypowiedzi. Di.pl współpracuje z czołowymi polskimi rejestratorami oraz firmami parkingowymi.

Dziennik Internautów

Dziennik Internautów (DI), to elektroniczne pismo poświęcone branży internetowego biznesu, telekomunikacji oraz społeczności skupionych wokół nowych technologii.

Nasz tagline – internet w życiu i biznesie – oddaje w pełni to, na czym przede wszystkim skupiamy uwage w naszych artykułach i wydaniach audio – obszarach biznesowych i społecznych sieci WWW.

Serwis działa nieprzerwanie od 1998 roku. Obecnie jest jedną z najstarszych, niezależnych i największych polskich gazet informacyjnych online.

Epr.pl

Epr.pl to wortal public relations i komunikacji marketingowej. Skierowany jest do specjalistów PR i marketingu odpowiedzialnych za kontakty z mediami i zajmujących się budową wizerunku firmy wobec jej klientów, inwestorów i pracowników. Serwis posiada unikatową bazę artykułów zawierających porady nt. różnych aspektów PR. W odróżnieniu od innych podobnych stron Epr.pl duży nacisk kładzie na wykorzystanie do budowy wizerunku medium Internetu.

Webinside.pl

Webinside.pl to serwis dedykowany początkującym adeptom sztuki budowy witryn internetowych. Paleta profesjonalnych publikacji i kursów pozwala na zdobycie wiedzy z zakresu projektowania, tworzenia i promowania własnych stron.

Dopełnieniem artykułów są codzienne informacje ze świata internetu oraz forum, na którym toczą się dyskusje znanych twórców stron WWW w Polsce.

PolskiProgram.pl

Ideą serwisu jest zapoznanie społeczności internetowej z bogatą ofertą oprogramowania rodzimej „POLSKIEJ” produkcji.

Na świecie znajduje się potężna ilość programów, aplikacji, narzędzi przeznaczonych do różnego zastosowania, lecz My pragniemy rozpropagować ideę naszych czyli polskich programów i przedstawić poprzez ten katalog bogatą ich ofertę oraz ukazać grono zdolnych polskich programistów czy też inaczej twórców tych aplikacji.

W serwisie można znaleźć ofertę programów darmowych i płatnych podzielonych według kategorii zastosowania lub inaczej podzieloną tematycznie.