Sponsorzy

AfterMarket.pl

AfterMarket singleNiekwestionowany lider rynku wtórnego domen w Polsce, pierwsza i największa giełda domen internetowych w naszym kraju. W ciągu ponad sześciu lat obecności na rynku, za pośrednictwem serwisu AfterMarket.pl sprzedano 100.000 domen o łącznej wartości 20.000.000 zł, a co 15 minut klienci nabywają kolejną domenę. Pionier w dziedzinie nowoczesnych usług rejestracji, przechwytywania i sprzedaży domen internetowych.

 

NASK

naskNaukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK) jest instytutem badawczym podległym Ministerstwu Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Od momentu powstania w 1991 roku, NASK pełni funkcję krajowego rejestru nazw internetowych w domenie .pl. Uruchomienie w 2003 r. systemu automatycznej rejestracji domen poprzez protokół EPP (Extensible Provisioning Protocol) umożliwiło wprowadzenie Programu Partnerskiego w zakresie rejestracji i utrzymywania nazw domen.

Program Partnerski NASK jest rozwiązaniem działającym według znanego na świecie modelu określanego jako „Registry-Registrar”. NASK udostępnia swoim Partnerom możliwość samodzielnego rejestrowania i obsługi nazw domenowych w krajowym rejestrze .pl.

 

SEDO

CI_Sedo_Logo_cmykSedo z siedzibą w Kolonii, Cambridge (USA) i Londynie (Wielka Brytania) jest światowym liderem na rynku kupna i sprzedaży domen oraz stron internetowych z ponad 1 milionem członków, posiadamy ponad 16 milionów domen na sprzedaż wszystkich rozszerzeń – z czego ponad 4 milionów zaparkowanych domen bezpośrednio u nas. Sedo oferuje usługi w zakresie obsługi domen, takich jak parking, pośrednictwo przy kupnie/sprzedaży – oszacowanie domen, escrow serwis i obsługę klientów w wielu językach Europejskich oraz Azjatyckich. Więcej informacji znajdą Państwo pod www.sedo.pl lub przez kontakt@sedo.pl.

nazwa.pl

nazwapl_logo500_jpgnazwa.pl od 1997 roku tworzy i dostarcza kompleksowe usługi, dzięki którym już ponad pół miliona użytkowników zaistniało w sieci. Oferowane przez firmę domeny internetowe, hosting, sklepy i niezawodna poczta pozwalają na rozwój polskiego sektora MSP, na jego ciągły wzrost.

Klienci nazwa.pl zarejestrowali już ponad 600 000 domen. Firma jest jednym z liderów branży hostingowej w Europie Środkowo-Wschodniej.